Dni Otwarte ➡️ 4, 18 IX (środy) o 17:00 ➡️ 7, 21 IX (soboty) o 12:00

≡ 29 sierpień, 2024

Odkryj świat komunikacji i kreatywności! Wrześniowe dni otwarte WSR/WSBMiR

Zapraszamy na dni otwarte WSR i WSBMiR we wrześniu 2024 r.

Czy marzysz o karierze w mediach, reklamie lub branży kreatywnej? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w praktyczny i innowacyjny sposób? Jeśli tak, to nasze Dni Otwarte we wrześniu są idealną okazją, by poznać uczelnię, która spełni Twoje oczekiwania!

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dwa tematy spotkań, które powinny Cię zainteresować:

Dlaczego warto łączyć kompetencje dziennikarskie z konkretnymi umiejętnościami?

Dowiedz się, jak łączymy studia dziennikarskie z praktycznymi specjalnościami, dzięki którym zyskasz profesjonalne kompetencje z zakresu filmu, marketingu, fotografii i grafiki!

Jak w 3 lata zdobyć dwa tytuły - zalety nauki WSBMiR + WSR

Wiesz, że w naszej szkole możesz jednocześnie zostać dyplomowanym artystą i specjalistą od komunikacji? Dowiedz się, dlaczego może Ci się to opłacić!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Nasza szkoła wyróżnia się na tle innych uczelni wyższych praktycznym podejściem do nauki. Skupiamy się na tworzeniu portfolio studentów, co pozwala Ci już od pierwszego roku zdobywać cenne doświadczenie i umiejętności praktyczne. Dzięki temu będziesz gotowy do wejścia na rynek pracy zaraz po ukończeniu studiów.

Cztery specjalności, jedna pasja:

Kadra z pasją i doświadczeniem:

Nasza kadra to przede wszystkim praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dzięki temu masz gwarancję, że nauczysz się od najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Wykładowcy są nie tylko nauczycielami, ale także mentorami, którzy pomogą Ci rozwinąć skrzydła i osiągnąć sukces.

Atmosfera i ludzkie podejście:

W naszej szkole panuje wyjątkowa atmosfera. Stawiamy na ludzkie podejście do studentów, co oznacza, że każdy z naszych studentów jest traktowany indywidualnie i z szacunkiem. Wspieramy rozwój osobisty i zawodowy, a także zachęcamy do wymiany myśli i doświadczeń.

Jeśli marzysz o karierze w dziennikarstwie, reklamie, fotografii lub grafice, to nasza szkoła jest miejscem, w którym spełnisz swoje marzenia.

Zarejestruj się już dziś: www.akademiareklamy.edu.pl/deklaracja/

Gdzie?

Dni Otwarte i bezpłatne warsztaty odbywają się w naszej siedzibie w Warszawie, przy ul. Szolc-Rogozińskiego 3 - zobacz na mapie.

Warszawska Szkoła Reklamy – Twój start w kreatywną karierę!

P.S. Naturalnie, wszyscy goście biorący udział w dniu otwartym dostają pełen zestaw broszur i ulotek zawierających szczegółowe informacje o WSR. Co więcej, w określonych terminach, odwiedzający mogą również otrzymać specjalne vouchery, które dają możliwość skorzystania z rabatu na wpisowe.

Warto zobaczyć

Dni Otwarte ➡️ 4, 18 IX (środy) o 17:00 ➡️ 7, 21 IX (soboty) o 12:00