16

Studium, studia, kurs? Nauka i praca? - Dni Otwarte WSR. 21 i 24 czerwca 2017 r.

Dni Otwarte Warszawskiej Szkoły Reklamy. 21 i 24 czerwca 2017 r.

21 VI (środa) o 18:00 oraz 24 VI (sobota) o 11:00 zapraszamy na czerwcowe Dni Otwarte do WSR! Wybierz odpowiedni dla siebie model kształcenia, dowiedz się jak pogodzić pracę z nauką i rozwojem swoich zainteresowań!

17

Finisaż wystawy w Hali Koszyki!

Finisaż wystawy WArszawskiej Szkoły Reklamy w Hali Koszyki

Zapraszamy na Finisaż wystawy Mistrz i Uczeń wychowanków Warszawskiej Szkoły Reklamy - 22 czerwca o godzinie 19:00. Panel dyskusyjny, pokaz filmów i animacji oraz nadesłanych prac.

16

Bezpłatne warsztaty charakteryzacji!

Bezpłatne warsztat charakteryzacji

Podbite oko, blizny, rany czy poparzenia. Wykonaj je samodzielnie pod okiem Agnieszki Wojciechowskiej podczas bezpłatnego warsztatu charakteryzacji 28 czerwca o godzinie 18:00!

7

EL Advertising Awards 2017!

EL Advertising Awards, Warszawska Szkoła Reklamy

Artur Waczko, Sławomir Wojtkowski i Szymon Kobusiński, jurorami w międzynarodowym konkursie najlepszych filmów reklamowych EL Advertising Awards 2017!

5

Wystawa WSR w Hali Koszyki!

Wystawa Warszawskiej Szkoły Reklamy w Hali Koszyki, Mistrz i Uczeń Potęga Twórczości

Zapraszamy na wernisaż wystawy w piątek 9 czerwca 2017 roku o godzinie 19:00 do części wystawowej Hali Koszyki (1 piętro) w Warszawie przy ulicy Koszykowej 63!