10 powodów, dla których warto wybrać Warszawską Szkołę Reklamy

powody dla których słuchacze wybierają naszą szkołę

Praktyka przez duże „P

Warszawska Szkoła Reklamy zawsze stawiała na praktykę. Zajęcia mają przede wszystkim za zadanie przygotować Cię do przyszłej pracy, do wykonywania konkretnych zadań. Dlatego nad stosy wypracowań i referatów przedkładamy zrealizowane projekty i budowanie portfolio. Dzięki naszym zajęciom łatwiej odnajdziesz się w przyszłej pracy, a nowe zadania i obowiązki niczym Cię nie zaskoczą. Staramy się nie tylko dostarczyć Ci narzędzi i umiejętności ale i faktyczne pomagamy w znalezieniu zatrudnienia. Biuro Karier organizuje wszystkim Słuchaczom praktyki zawodowe w firmach współpracujących ze szkołą.

Doświadczona kadra

Ponad 80% wykładowców to praktycy w branżach: medialnej, reklamowej, fotograficznej, filmowej, projektowej i graficznej, a także artyści. Chcemy aby przekazywana wiedza wynikała z osobistych doświadczeń naszej kadry zdobytych w praktyce, a nie tylko z książek i opracowań. Dlatego każdy z wykładowców realizuje autorski program nauczania dostosowany do potrzeb rynku pracy i zaakceptowany przez Ministerstwo Edukacji i Ministerstwo Kultury. Zapewnia to wysoki standard nauki i profesjonalne podejście do nauczanych przedmiotów.

Profesjonalne wyposażenie zawsze do dyspozycji

Aby efektywnie zdobywać nowe umiejętności kładziemy duży nacisk na wyposażenieszkoły. Do dyspozycji Słuchaczy są dwie pracownie PC z profesjonalnym oprogramowaniem pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere, Encore) i 3ds Max oraz sala Mac na potrzeby obsługi programu Final Cut, Motion Design i wielu innych. Do tego dysponujemy dwom studiami, w których wykorzystujemy sprzęt fotograficzny i telewizyjny. Do dyspozycji grafików znajdują się zaś tablety graficzne firmy VACOM. Jesteśmy też jednym z nielicznych miejsc w Warszawie z funkcjonującą ciemnią do fotografii analogowej. Całe wyposażenie jest dostępne do dyspozycji słuchaczy po godzinach zajęć ZA DARMO. Istnieje także możliwość korzystania ze studia poza godzinami pracy szkoły (po uprzednim umówieniu).

Własna telewizja internetowa

Szkoła jako jedyna posiada własne medium - TV Południe, gdzie każdy słuchacz może odbyć staż lub po prostu rozwijać swoje zainteresowania filmowe. To miejsce będące niejako przedłużeniem oferty programowej WSR pozwalające rozszerzyć swoje kompetencje operatorskie, montażowe i redaktorskie. Tu także kiełkują przyszłe talenty dziennikarskie znajdując potem zatrudnienie w innych mediach krajowych dzięki zbudowanemu portfolio i zdobytemu doświadczeniu.

Pierwsza szkoła reklamy w Polsce

W 1994 roku szkoła jako pierwsza w Polsce zdobyła uprawnienia szkoły publicznej łącząc zainteresowanie tematyką reklamy, PR, fotografii i grafiki z profesjonalnym podejściem do edukacji nowych pokoleń specjalistów. Ponad 20-letnie doświadczenie i pozycja lidera na rynku gwarantują satysfakcję i kompetencję. Stale też staramy się podnosić poziom oferty edukacyjnej podążając za zmieniającym się rynkiem pracy.

Największa

Ma ponad 3 tysiące absolwentów i około 500 słuchaczy w każdym roku szkolnym. Ta potężna armia ludzi obecnych w firmach, agencjach i prowadzących własne biznesy powoduje, że szkoła stała się swoistą instytucją żywo zaangażowaną w życie kulturalne i artystyczne. Dzięki współpracy z innymi organizacjami jest także ważną marką w samym świecie promocji, PR’u i reklamy.

Dogodna lokalizacja

Siedziba szkoły znajduje się na Ursynowie, 6 minut na piechotę od stacji metra Imielin. Pozwala szybko i sprawnie dotrzeć na zajęcia omijając stołeczne zakorkowane ulice. Jeśli jednak decydujesz się na podróż samochodem to Cię ucieszy bliskość bezpłatnych parkingów. Szczegóły w dziale kontakt.

Przyjazny sekretariat

W łatwy sposób i bez kolejki można załatwić każdą sprawę, przez 7 dni w tygodniu. Szczegóły w dziale kontakt.

Luźna atmosfera

Słuchacze bardzo cenią sobie przyjazną atmosferę panującą w szkole. Wpływa na to nie tylko artystyczny klimat placówki ale i wykładowcy, którzy starają się budować koleżeńskie relacje z podopiecznymi. WSR stawia także na integrację samych słuchaczy stąd często organizowane warsztaty, eventy, imprezy oraz legendarne wręcz plenery.

Jesteś zainteresowany? Sprawdź nas i przyjdź da dni otwarte!

Oceń:

10 powodów, dla których warto wybrać Warszawską Szkołę Reklamy

• Aktualnie 4.99/5

Ocena: 5.0/5 (417 głosów)