≡ 02 lipiec, 2024

Zaprezentuj swoje umiejętności w lipcowej edycji konkursu i zdobądź stypendium!

Już 2 lipca 2024 roku startuje druga edycja naszego Konkursu Stypendialnego. Pokaż nam swoje portfolio graficzne, malarskie, fotograficzne lub animacyjne i zyskaj możliwość darmowej nauki w WSR.

Jeżeli ukończyłaś/eś szkołę średnią i urodziłeś się po 31 grudnia 2000 roku, zbierz swoje najlepsze prace. Do konkursu przyjmujemy wszelkie przejawy twórczości - zdjęcia, rysunki, filmy, animacje, obrazy, scenariusze oraz opowiadania! Prześlij je nam w formularzu rekrutacyjnym lub złóż teczkę stacjonarnie w siedzibie szkoły.

Zgłoszenia przyjmujemy w terminie od 2 do 26 lipca 2024 roku. Komisja powołana do przejrzenia zgłoszeń oceni je i zaprosi Cię na spotkanie. Następnie wyłoni do 7 zwycięzców. Otrzymają oni dofinansowanie na naukę na wybranym przez siebie kierunku na 4 semestry (pełny tok nauki) - o wartości nawet do 12 360 zł (w zależności od otrzymanej nagrody i wybranej specjalizacji).

Jak wziąć udział?

UWAGA – konkurs przeznaczony jest dla rekrutujących się do dwuletniej artystycznej szkoły policealnej (dla osób do 23 roku życia - które urodziły się po 31 grudnia 2000 r.)

Czekamy na wasze zgłoszenia i nie możemy się doczekać zobaczenia waszych prac.

Powodzenia!

Warto zobaczyć