Dzień Otwarty ✅ bezpłatne warsztaty pt.: "Jak fotografować dla agencji modelek?" ➡️ 13 VII 2019, godz. 12:00

≡ 08 lipiec, 2019

W sobotę, 13 lipca 2019 r. o godzinie 12:00 rozpocznie się kolejny Dzień Otwarty WSR połączony z bezpłatnymi warsztatami. To spotkanie szczególnie spodoba się osobom zainteresowanym fotografią - zajęcia poprowadzi nasz ubiegłoroczny stypendysta - Piotr Minksztym - fotograf i artysta współpracujący z agencjami modelek.

Dzień Otwarty i bezpłatne warsztaty pt. Jak fotografować dla agencji modelek?. 13 lipca 2019 r. (sobota). godz. 12:00

Sobotnie spotkanie będzie podzielone na dwie części - pierwsza będzie w całości poświęcona prezentacji szkoły. Osoby zainteresowane nauką w WSR dowiedzą się jak przebiega rekrutacja, kto u nas uczy, jak w trakcie nauki prezentować się na wystawach oraz dlaczego warto wybrać specjalizacje artystyczne. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania, a osoby zdecydowane na rozpoczęcie wspólnej przygody z WSR otrzymają kupon rabatowy na wpisowe.

Ale to nie wszystko, dla tych, którzy chcieliby sprawdzić nasze możliwości sprzętowe przygotowaliśmy warsztaty fotograficzne pt. Jak fotografować dla agencji modelek?. Zajęcia poprowadzi młody artysta - fotograf: Piotr Minksztym, który na co dzień współpracuje z kilkoma agencjami modelek, m.in.: AS Management, Rebel Models, Embassy Models. Piotr na swoim koncie ma już publikacje dla magazynu Piction oraz Volant Magazine. Specjalizuje się w sesjach fashion oraz beauty, ale nie są mu obce zdjęcia reportażowe.

Podczas warsztatów z Piotrem dowiecie się od czego zacząć planowanie sesji fotograficznej, na co zwrócić uwagę i skąd czerpać inspiracje. Wraz z prowadzącym będziecie eksperymentować ze światłem, a gdy już ustawicie odpowiednio lampy na plan wejdzie modelka i każdy z Was będzie mógł się sprawdzić w roli fotografa agencyjnego.

Przykładowe prace Piotra Minksztyma:
Model: Maciej Drosio / Fotografia: Piotr Minksztym Model: Szymon Gapiński / Fotografia: Piotr Minksztym Model: Victoria / Fotografia: Piotr Minksztym

Warto zobaczyć:

Ocena: 5.0/5 (5 głosów)