Październikowe LAST MINUTE! Przyjdź na Dni Otwarte i zapisz się do WSR

≡ 04 październik, 2018

Co prawda w WSR nie funkcjonuje instytucja dzwonka, ale bijemy na alarm! To już ostatnie dni, kiedy możesz zapisać się do wyjątkowej, klimatycznej, otwartej na Twoje pomysły szkoły - czyli do Warszawskiej Szkoły Reklamy! Sprawdź naszą ofertę studiów oraz szkoły policealnej, zapoznaj się z zawsze przyjaznym sekretariatem, zajrzyj do naszych pracowni i sprawdź wyposażenie. Wszystko to będzie możliwe podczas Dni Otwarte, które odbędą się już 4 października 2018 r. (czwartek), o godzinie 18:00 oraz 6 października 2018 r. (sobota) o godzinie 12:00.

Październikowa edycja Dni Otwartych w Warszawskiej Szkole Reklamy

Sprawdź w jaki sposób dbamy o budowanie portfolio naszych Słuchaczy i ich promocję. Dowiedz się o wystawach organizowanych przez WSR, ciekawych praktykach oraz o tym, jak pomagamy Wam stawiać pierwsze kroki w sieci. Będziesz uczestniczyć w niecodziennych zajęciach rozwijających Twoją kreatywność, zawiążesz nowe przyjaźnie, które często przekładają się na pierwsze relacje biznesowe.

Sprawdź, na czym polega wyjątkowość WSR. Dołącz do nas!

Warto zobaczyć:

Październikowe LAST MINUTE! Przyjdź na Dni Otwarte i zapisz się do WSR