Dni Otwarte ✅ Bezpłatne warsztaty animacji ➡️ 20 IX oraz 22 IX 2018

≡ 17 wrzesień, 2018

Wszystkich fanów animacji zapraszamy na specjalne Dni Otwarte poświęcone tej dziedzinie sztuki!
Po części ogólnej odbędą się warsztaty podczas których będziecie mieć możliwość stworzenia własnej animacji, a także nadać swoim postaciom niepowtarzalny charakter!

Podczas pierwszej części spotkania opowiemy Wam o naszych kierunkach i specjalizacjach, poznacie tryby nauki, warunki rekrutacji oraz dowiecie się dlaczego warto podjąć naukę własnie w naszych murach.

Podczas następnej, warsztatowej części, będziecie mieć możliwość wykorzystać swój twórczy potencjał i poznać tajniki animacji!

Dni Otwarte Warszawskiej Szkoły Reklamy + warsztaty animacji 20-22.09.18

Będziecie mogli wybrać spośród dwóch ćwiczeń:

„Klatka po Klatce”

Zapoznacie się z etapami pracy przy projekcie i przystąpicie do realizacji krótkich ćwiczeń w technice wycinanki i materiałów sypkich z udziałem kamery. Na podstawie prostego, autorskiego scenariusza przygotujecie krótki storyboard i zrealizujecie autorski pomysł, który – za pomocą kamery i specjalnego oprogramowania – wprawicie w ruch metodą poklatkową.

Czas trwania 2 godziny

Prowadząca: Alicja Witkowska

„Jak pokazać emocje w animacji. Czym się różni komiks od storyboardu?”

Nauczycie się jak przedstawiać i rysować uczucia, a także dowiecie się, jak pracuje się nad mimiką twarzy postaci w filmie animowanym. Na podstawie prostego pomysłu przygotujecie krótki storyboard i autorskie ruchome portrety lub autoportrety przedstawiające różne emocji.

Czas trwania 2 godziny

Prowadząca: Alina Skiba

Wszelkie potrzebne podczas warsztatów materiały będą czekać na Was na miejscu

Terminy Dni Otwartych z warsztatami animacji:
20.09 (czwartek) godz. 18.00
22.09 (sobota) godz. 12:00