Dni Otwarte ➡️ 6 IX o 18:00 oraz 8 IX o 12:00

≡ 31 sierpień, 2018

Wakacje dla jednych właśnie dobiegły końca, dla innych jeszcze trwają. W WSR jest podobnie - są tacy, którzy z początkiem września zaczynają zajęcia oraz tacy, którzy przygodę ze szkołą rozpoczną w październiku. Tych, którzy zwlekają z decyzją o nauce, zapraszamy na Dni Otwarte, które odbędą się 6 września (czwartek) o godzinie 18:00 oraz 8 września (sobota) o godzinie 12:00.

Dni Otwarte w Warszawskiej Szkole Reklamy, 6 oraz 8 września 2018 r.

Interesujesz się grafiką, animacją, filmem lub fotografią? Marzysz o pracy w agencji reklamowej, chcesz tworzyć aplikacje multimedialne albo pasjonujesz się wizażem Poznaj nasze specjalizacje i wybierz dla siebie właściwy kierunek! Szkoła policealna (bez matury), roczne kursy specjalizacyjne lub studia - to możliwość wyboru najbardziej efektywnej ścieżki edukacji i rozwoju zawodowego dopasowanych do Twoich potrzeb. Przyjazna, twórcza atmosfera i praktyczny program nauczania pozwolą Ci rozwinąć skrzydła w wybranej specjalizacji i stworzyć portfolio otwierające przed Tobą drzwi do kariery.

Pracujesz w tygodniu? Masz dyżur w weekend? Przygotowaliśmy dla Ciebie spotkania zarówno w popołudniowych godzinach we czwartki oraz w sobotnie południa aby niezależnie od Twoich obowiązków być do Twojej dyspozycji.

Już w przyszłym tygodniu zapraszamy na dwa spotkania podczas których dowiesz się wszystkiego o naszej szkole, poznasz program kształcenia i otrzymasz kupon uprawniający do zniżki na wpisowe. I najważniejsze: poznasz nas i będziesz mieć możliwość zadać wszystkie nurtujące pytania :)!

Serdecznie zapraszamy!

Dni Otwarte ➡️ 6 IX o 18:00 oraz 8 IX o 12:00