Sztuka i Kasa - jak połączyć talent z pracą? ✅ Dzień Otwarty ➡️ 7 czerwca, godz. 18:00

≡ 30 maj, 2018

Nabór na rok akademicki 2018/1019 trwa! Wraz z początkiem rekrutacji ruszył cykl Dni Otwartych WSR. Zapraszamy Was, na drugie już spotkanie, które odbędzie się 7 czerwca (czwartek) o godzinie 18:00.

Zbliżające się spotkanie nosi tytuł “Sztuka i Kasa - jak połączyć talent z pracą zawodową?”. Prowadzący Dzień Otwarty - pracownicy i słuchacze WSR - opowiedzą Wam w jaki sposób szkoła pomaga przekuć pasję w sukces zawodowy. Kluczem do spełnienia na pewno jest wybór odpowiedniego kierunku, trybu nauki dostosowanego do własnego rytm oraz praktyk zawodowych. W trakcie spotkania odwiedzicie nasze pracownie i sprawdzicie wyposażenie, które pomoże Wam stworzyć portfolio i znaleźć wymarzoną pracę.

Sztuka i Kasa - jak połączyć talent z pracą zawodową? Dzień Otwarty Warszawskiej Szkoły Reklamy. 7 czerwca 2018 r., godz. 18:00

Podczas Dnia Otwartego będziecie też mieli okazję zapoznać się z pracami naszych Słuchaczy i Studentów, które niejednokrotnie były prezentowane na wystawach m.in. w: Centrum Kreatywności Targowa, Multikinie, Hali Koszyki czy w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Dzień Otwarty to też okazja do tego, by otrzymać prezent, którym jest voucher uprawniający do rabatu na wpisowe.

Ocena: 5.0/5 (13 głosów)