Rany na planie filmowym - bezpłatne warsztaty charakteryzacji & Dzień Otwarty. 22 lutego 2018 r. , godz. 18:00

≡ 14 luty, 2018

Wraz ze Szkołą Wizażu i Charakteryzacji SWiCh serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 22 lutego 2018 r. (czwartek) o godzinie 18:00. Będzie to ostatnia szansa w “marcowym” naborze, aby przekonać się jak wygląda nauka na kierunku wizaż i charakteryzacja, poznać wykładowców tej specjalizacji i uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach charakteryzacji.

Rany na planie filmowym - bezpłatne warsztaty charakteryzacji & Dzień Otwarty. 22 II 2018 r.

Aby pomóc Wam w podjęciu decyzji, czy WSR jest odpowiednim dla Was miejscem, postanowiliśmy otworzyć się nieco szerzej. Chcemy, abyście mogli poznać nie tylko osoby, zajmujące się promocją szkoły, ale też pracowników sekretariatu, wykładowców i słuchaczy, sprawdzić nasze wyposażenie, zajrzeć do pracowni i spróbować swoich sił na wybranej specjalizacji. Dlatego też przy okazji Dni Otwartych organizujemy bezpłatne warsztaty związane z niektórymi specjalizacjami.

Najbliższy Dzień Otwarty dedykowany jest specjalizacji wizaż i charakteryzacja i będzie połączony z bezpłatnymi warsztatami pt. Rany na planie filmowym. Prowadząca - Agnieszka Wojciechowska wykona pokaz, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jakich kosmetyków i narzędzi używa, by wykonać sztuczne rany: postrzały, zadrapania, poparzenia. Opowie też o swojej pracy, zasadach bezpieczeństwa na planie oraz o tym, z czym spotyka się na co dzień jako charakteryzatorka na planach filmowych, sesjach zdjęciowych czy pokazach. Odważni będą mogli spróbować swoich sił i poczuć smak sztucznej krwi w ustach!

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

Warto zobaczyć

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)