Weź się zbadaj! - WSR na inauguracji kampanii Kwiat Kobiecości

≡ 30 styczeń, 2018

Weź się zbadaj! #cytologiczne

Już w pierwszy weekend lutego (3-4.02.2018 r.) przed kinem Kinoteka w Warszawie zaparkuje niezwykły autobus, który zwiastuje inaugurację Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej “Piękna bo Zdrowa”, organizowanej przez Fundację Kwiat Kobiecości. “Cytobus” jest świetnie wyposażonym szpitalem w którym każda kobieta będzie mogła wykonać bezpłatne badanie cytologiczne (ufundowane przez Centra Medyczne Polmed) oraz bezpłatne badanie w kierunku obecności genotypów 16 i 18 wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV) (ufundowane przez Centrum Badań DNA) i odebrać prezent.

Weź się zbadaj - Warszawska Szkoła Reklamy na inauguracji kampanii Kwiatu Kobiecości. 3-4 lutego 2018 r.

O godzinie 10:00 w cytobusie pojawią się Ambasadorki kampanii -aktorki: Olga Borys, Agnieszka Więdłocha i Julia Wieniawa, piosenkarka - Kasia Cerekwicka, blogerka - Nicole Sochaski-Wójcicka (autorka bloga Mamaginekolog) i Ida Karpińska - Prezes Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości. Wszystkie Panie wykonają badanie cytologicznie, by udowodnić, że jest ono krótkie, bezbolesne i nie wiążę się z żadnym dyskomfortem - i co ważne może uratować życie!

“Kwiat Kobiecości” zadbał również o inne atrakcje - wszystkie Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad wizażowych w mobilnym salonie piękności. Oba pojazdy znajdować się będą na terenie Pałacu Kultury i Nauki. W tym samym czasie w Kinie „Kinoteka” powstanie „Zakątek Kobiet” ze stanowiskami specjalistów, którzy służyć będą wszystkim odwiedzającym radą w zakresie profilaktyki zdrowotnej, medycznej, ginekologii estetycznej oraz informacjami na temat odpowiedniego żywienia w chorobie nowotworowej.

Nie zabraknie również nas! Już drugi raz wspieramy nie tylko sercami inicjatywę, ale też kamerami i aparatami fotograficznymi! W nadchodzący weekend słuchacze, studenci i wykładowcy WSR zadbają o realizację relacji filmowej z inauguracji kampanii. Dodatkowo, z końcem stycznia 2018 r. w sieci pojawił się film making of z planu fotograficzno-filmowego, realizowanego przez operatorów ze Slow Art i studentów Warszawskiej Szkoły Reklamy. Niebawem w mediach będzie dostępny spot promujących badania cytologiczne.

Trzymajcie rękę na pulsie i się badajcie!

Warto zobaczyć

Weź się zbadaj! - WSR na inauguracji kampanii Kwiat Kobiecości