Poka Poka się! II edycja konkursu stypendialnego WSR!

≡ 05 lipiec, 2017

Już po raz drugi w ponad 20-letniej historii WSR otwiera możliwość bezpłatnej nauki fundowanej w ramach stypendium dla wybranych absolwentów szkół średnich. Fundusz stypendialny obejmuje cały okres trwania nauki i przyznawany jest w drodze konkursu teczek lub prac wykonanych pod okiem specjalistówsiedzibie WSR pomiędzy 21 a 31 lipca 2017 roku.

To również doskonała okazja dla osób aspirujących na wyższe uczelnie artystyczne na konsultację swoich teczek pod okiem prof. Ksawerego Piwockiego - wieloletniego rektora warszawskiej ASP - przewodniczącego naszej komisji stypendialnej.

Branża komunikacji marketingowej to rynek pracy o nieporównywalnej z jakąkolwiek inną grupą zawodową ilości specjalności i specjalizacji: grafika, fotografia, realizacja filmowa, produkcja filmowa, multimedia, animacja, wizaż i charakteryzacja, marketing polityczny, strategia reklamy i PR czy zarządzanie przedsiębiorstwem reklamowym…

Na konkurencyjnych rynkach żadna organizacja nie przetrwa bez dobrej reklamy.

Wygraj stypendium artystyczne w Warszawskiej Szkole Reklamy, Autor pracy: Martyna Sawośko, tytuł pracy: RZEŹNIK

Autorką pracy reklamującej konkurs jest Martyna Sawośko. Tytuł pracy: RZEŹNIK. Specjalizacja: Projektowanie Graficzne. Rok: I Przedmiot: Digital Paiting Wykładowca: Alina Skiba

Posiadając twarde kompetencje odpowiadające realnym potrzebom pracodawców, zdobędziesz dobrze płatną pracę, w której nigdy nie będziesz się nudził. Pomożemy Ci wybrać specjalizację i model kształcenia, które odpowiadają Twoim predyspozycjom i zainteresowaniom. Wierzymy, że każdy człowiek ma unikalne uzdolnienia, które powinien rozwijać i które dają mu przewagę na rynku pracy. Jesteśmy po to, by pomagać je dostrzec, wzmacniać i promować. WSR jest miejscem zarówno dla osób, które chcą łączyć swoją przyszłość z branżą reklamową jak i tych, które w przyszłości chcą ubiegać się o indeks państwowych wyższych uczelni artystycznych.

Pokaż nam o czym marzysz!

Ucz się bezpłatnie w Warszawskiej Szkole Reklamy

Wypełnij wniosek stypendialny i złóż teczkę swoich prac: do wyboru wybrane przez Ciebie 4-8 zdjęć lub cyklów zdjęć, do 10 szkiców lub rysunków, do 3 obrazów malowanych dowolną techniką i w dowolnym formacie, 3-5 projektów graficznych wykonanych w dowolnym programie, 3-5 tekstów kreatywnych – przykładów tytułów, sloganów, wierszy, opowiadań, artykułów, scenariuszy albo/i minimum 2 nagrania dźwiękowe lub video reprezentujące dowolny rodzaj i gatunek. Najważniejsza jest twórcza energia i pasja zawarta w prezentowanych pracach oraz osobowość twórcy ujawniona podczas prezentacji.

autor: Agnieszka Zalewska TV II   •   przedmiot: Photoshop   •   prowadzący: Cezary SzulcJeśli takich prac nie posiadasz, umów się na konsultację, wejdź do studia, pracowni komputerowej, malarskiej, rzeźby, wizażu i pod okiem specjalisty pokaż co potrafisz, a przede wszystkim udowodnij, że jesteś wyjątkowy, wyjątkowa, masz własne zdanie i głowę pełną pomysłów, które chcesz realizować. Przekonaj nas, że warto w Ciebie zainwestować.

Spotkaj się z komisją stypendialną, żeby poznać opinię i radę autorytetów branży artystycznej i reklamowej. Poczuj się jak ubiegający się o miejsce na Harwardzie. Wygraj stypendium w najlepszej szkole branżowej w Polsce.

Możesz fotografować modę albo produkty, być fotografem gwiazd lub fotoreporterem, wybrać fotografię artystyczną lub reklamową, obrabiać zdjęcia i przygotowywać je do druku, projektować logotypy, layouty czasopism, książek, plakatów, witryn internetowych i opakowań, organizować kampanie reklamowe, eventy, akcje viralowe, budować wizerunki osób, przedsiębiorstw i idei, zarządzać zespołami lub być ich znaczącą częścią, produkować, reżyserować, montować, pracować jako autor efektów specjalnych, operator lub animator, tworzyć filmy i audycje telewizyjne.

Możesz robić to o czym marzyłeś i czerpać z tego radość. Stać Cię na to!

Regulamin konkursu stypendialnego dostępny jest na stronie www (poniżej) i w siedzibie organizatora pod adresem 02-777 Warszawa, ul. Szolc Rogozińskiego 3. Wszelkich informacji udzielamy pod telefonem 509 11 00 77, (22) 644 28 58 i e-mailem:szkolareklamy@szkolareklamy.pl.

Poka Poka się! II edycja konkursu stypendialnego WSR!