Wystawa WSR w Hali Koszyki!

≡ 05 czerwiec, 2017

Warszawska Szkoła Reklamy i Hala Koszyki Grayson Investments zapraszają na szóstą edycję crossmedialnej wystawy Mistrz i Uczeń, prezentującej prace słuchaczy, studentów i absolwentów Warszawskiej Szkoły Reklamy zebrane wokół wyjątków z twórczości Szymona Piasty - wykładowcy WSR i tegorocznego mistrza.

Na wernisaż z udziałem twórców, zaproszonych dziennikarzy i przedstawicieli działów HR przedsiębiorstw medialnych zapraszamy w piątek 9 czerwca 2017 roku o godzinie 19:00 do części wystawowej Hali Koszyki (1 piętro) w Warszawie przy ulicy Koszykowej 63.

Wystawa Warszawskiej Szkoły Reklamy w Hali Koszyki, Mistrz i Uczeń Potęga Twórczości

Ekspozycja obejmować będzie prace zarówno z zakresu fotografii, projektowania graficznego, projektów reklam, rzeźby, instalacji i videomappingu. Kuratorami tegorocznej wystawy będą Profesor Xawery Piwocki, wieloletni rektor i dziekan warszawskiej ASP i Artur Waczko.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy! Od poniedziałku do piątku w godzinach 12-20 i w weekendy 15-22! Oprowadzamy i opowiadamy o autorach prac, naszych specjalizacjach i szkole. Do zobaczenia w Hali Koszyki! Projekty młodych twórców oglądać będzie można do 23 czerwca 2017 roku.

Katalog wystawowy obejmuje wybrane sylwetki prezentowanych autorów. Osoby chcące nawiązać współpracę z którymkolwiek z nich proszone są o kontakt z obsługą wystawy lub z kierownikiem Międzyuczelnianego Biura Karier - e-mail: biurokarier@szkolareklamy.pl

Warto zobaczyć:

Wystawa WSR w Hali Koszyki!

• Aktualnie 4.57/5

Ocena: 4.6/5 (7 głosów)