Dni Otwarte WSR!

≡ 03 luty, 2017

Nikt Przekotem się nie rodzi, ale Ty możesz nim zostać i my Ci w tym pomożemy! Wybierz dogodny dla siebie termin i przyjdź na Dni Otwarte do WSR. Czekamy na Ciebie 9 lutego w czwartek o godzinie 17:00 i 11 lutego w sobotę o godzinie 12:00.

Nie odkładaj na potem, zostań Przekotem! Dni Otwarte w WSR.

Warszawska Szkoła Reklamy jest miejscem przyjaznym wszystkim kotowatym, niezależnie od wielkości, gatunku, koloru czy charakteru. Przygotowujemy nasze koty do pracy przede wszystkim w branży reklamowej, ale ostrzymy pazury również w pokrewnych dziedzinach interesujących futrzaki: grafice, fotografii, wizażu, filmie, marketingu i Public Relation.

Stawiamy na rozwój praktycznych umiejętności naszych kocurów. Po nitce do kłębka! Dzięki elastycznemu planowi zajęć możesz posmakować wszystkich aspektów branży kreatywnej i odnaleźć własną ścieżkę. A jak wiadomo koty lubią chadzać własnymi drogami. Każdy przedmiot to kolejna szansa na wzbogacenie Twojego portfolio ciekawymi projektami dającymi powody do mruczenia. Prawdziwe kocury broją też po zajęciach i do tego zachęcamy. Nasze pracownie wraz z wyposażeniem czekają na Twoje pomysły i są dostępne bezpłatnie 24/7. Ogranicza Cię tylko wrodzone kocie lenistwo ;)

Wydarzenia będą rozpoczęte prezentacją oferty edukacyjnej szkoły, naszych 9 specjalizacji, oraz dlaczego warto do nas dołączyć. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Każdy będzie miał możliwość zapoznania się z profesjonalnym wyposażeniem, z jakiego korzystają na co dzień nasi studenci i słuchacze.

Dzień Otwarty to także unikalna możliwość odwiedzenia wszelkich szkolnych zakamarków - od nowoczesnych sal komputerowych, wykładowych i konferencyjnych, aż po liczne pracownie specjalistyczne, na czele z ciemnią fotograficzną czy pracownią malarską. To również okazja do przekonania o jedynym w swoim rodzaju klimacie WSR - artystycznym duchu panującym w jej murach, koleżeńskich relacjach z kadrą, a także przyjaznym sekretariacie.

Oczywiście każdy uczestnik dnia otwartego otrzymuje komplet materiałów informacyjnych o szkole oraz - kupony rekomendacyjne, które uprawniają do zniżki na wpisowe przy zapisywaniu się do szkoły.

Przydatne linki:

Dni Otwarte WSR!