Podsumowanie 5. Ramię w Ramię o Reklamie

≡ 29 listopad, 2016

W czwartek 24 listopada odbyła się kolejna edycja Ramię w Ramię o Reklamie, czyli otwartych spotkań branży marketingowej, na których wspólnie z ekspertami dyskutujemy o polskich kampaniach reklamowych.

5. Ramię w Ramię o Reklamie 24.11.2016

Tego wieczoru w Warszawskiej Szkoły Reklamy oprócz licznej publiczności pojawiły się takie osobistości jak Anna Miotk - dyrektor ds. komunikacji w Polskich Badaniach Internetu oraz autorka bloga poświęconego mierzeniu działań komunikacyjnych, Piotr Ciupiński - założyciel i dyrektor kreatywny agencji AdBirds oraz Marek Kociszewski - współzałożyciel oraz członek zarządu agencji reklamowej New Look Advertising. Gospodarzem spotkania był Sławomir Wojtkowski, dyrektor naszej szkoły.

W piątej odsłonie RwRoR na tapecie znalazły się spoty, które zostały wyróżnione miesiąc wcześniej podczas finału konkursu Effie Awards Poland. Przeanalizowaliśmy nie tylko kampanię Play, zdobywcę tegorocznego Grand Prix, ale także laureatów złotych nagród - marki Eurobank, Permen, Prudential oraz Żabka. Nie zabrakło również przedstawicieli edukacji społecznych w postaci filmów przeciw hejtowi w Internecie oraz prowadzenia samochodów po spożyciu alkoholu. Łącznie podczas blisko 3-godzinnego spotkania omówiliśmy 10 wyróżnionych kampanii.

Podsumowanie 5. Ramię w Ramię o Reklamie