27 sierpnia 2016 r. o 12:00 - Dzień Otwarty: od pomysłu do biznesu - zakładamy startup!

≡ 12 sierpień, 2016

W sobotę 27 sierpnia o godzinie 12:00 ostatni z sierpniowych Dni Otwartych. Tym razem powinien on zaciekawić szczególnie wszystkich, którym marzy się prowadzenie własnego biznesu i nie wiedzą od czego zacząć, aby urzeczywistnić swój pomysł.

Dzień Otwarty 27.08.2016 Michał Misztal

Po części związanej z przedstawieniem oferty edukacyjnej szkoły, rozpocznie się wykład Michała Misztala reprezentującego Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Nasz ekspert podpowie jak założyć firmę z pasji. Wyjaśni również gdzie szukać wsparcia i jak znaleźć pieniądze na swój biznes.

Michał Misztal

Michał MisztalW trakcie studiów rozpoczął przygodę z biznesem akademickim pełniąc funkcję dyrektora Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy SGGW oraz przy Uczelni Łazarskiego. W swojej codziennej pracy zajmuje się wsparciem startupów oraz prowadzeniem szkoleń i coachingiem. W ciągu 8 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 500 startupami spośród różnych branż. Dla studentów i początkujących biznesmenów przeprowadził kilkaset godzin doradztwa biznesowego. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych. Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta - prowadził dziesiątki szkoleń i zabierał głos na wielu konferencjach biznesowych i startupowych. Obecnie pełni funkcję partnera zarządzającego regionem, gdzie działa niemal 600 startupów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Szolc-Rogozińskiego 3!

Warto zobaczyć: