Dzień Otwarty i bezpłatne warsztaty charakteryzacji - 7 VII 2016 r., godz. 17:00

≡ 15 czerwiec, 2016

7 lipca 2016 r. o godzinie 17:00, rozpocznie się drugi z pięciu zaplanowanych Dni Otwartych, dedykowany osobom zainteresowanym kierunkiem wizaż i charakteryzacja. Tradycyjnie, spotkanie będzie wzbogacone o praktyczne warsztaty - tym razem tematem spotkania będzie charakteryzacja i efekty obdzierania ze skóry.

Wydarzenie będzie podzielone na trzy części:

Skórowanie - bezpłatne warsztaty charakteryzacji & dzień otwarty w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH - 7 lipca 2016 r.

Warsztaty rozpoczną się od pokazu wykładowcy SWiCH i WSR - Agnieszki Wojciechowskiej. Charakteryzatorka krok po kroku pokaże jak wykonać sztuczną ranę, wyglądającą jak wycięty kawałek skóry. Przy okazji, uczestnicy dowiedzą się jakich użyć narzędzi i kosmetyków, by uzyskać efekt skórowania. Po prezentacji, nastąpi część warsztatowa - każdy będzie mógł się wcielić w rolę charakteryzatora i wykonać na sobie lub modelu ranę.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Uczestników warsztatów zapraszamy wraz z modelami. Prosimy o zabranie ze sobą akcesoriów do malowania: pędzelki i gąbeczki (kosmetyki zapewnia szkoła).

7 lipca 2016 r. (czwartek), godz. 17:00 - 20:30

17:00-17:30 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole - Andrzej Sągin
17:45-20:30 Skórowanie - warsztaty charakteryzacji” - Agnieszka Wojciechowska

Warto zobaczyć