Zaprojektuj mural w Pawilonach i wygraj tablet Wacom!

≡ 24 lipiec, 2015

Warszawska Szkoła Reklamy, Mazowiecki Instytut Kultury i firma Transit - dystrybutor tabletów graficznych Wacom w Polsce zapraszają do udziału w konkursie na projekt kreatywnego muralu odzwierciedlającego hasło: “Slow Art”. Zwycięska koncepcja zostanie przeniesiona na jedną ze ścian w przestrzeniach warszawskich “Pawilonów”.

Główną nagrodą w konkursie jest realizacja zwycięskiej pracy. Przewidziana jest również nagroda rzeczowa - tablet graficzny firmy Wacom. Prócz tego, autor najlepszego projektu otrzyma voucher uprawniający do skorzystania z wybranego kursu z oferty edukacyjnej WSR. Wartość puli nagród to 12.000 zł - zatem jest o co walczyć!

Konkurs jest jedną z części projektu Slow Art Event, a jego idea ma na celu promocję młodej twórczości oraz pobudzenie inicjatyw artystycznych. Organizatorzy chcą zachęcić młodych artystów do zaistnienia w przestrzeni publicznej a także zwrócić uwagę na problem związany z estetyką miasta. Ważnym elementem konkursu jest także odniesienie się do filozofii SLOW LIFE, która mówi o tym, by żyć wolniej, bardziej świadomie i celebrować to, co przynosi każdy dzień - wszystko w myśl zasady “mniej znaczy więcej”.

W gronie oceniających prace znajdą się: Sławosz Balcerzak - kierownik działu galerii i wystaw Mazowieckiego Instytutu Kultury, Mateusz Rokicki – artysta z firmy Live Media Crew, który wykona zwycięski projekt, Artur Waczko - założyciel WSR oraz Andrzej Sągin - pomysłodawca i inicjator konkursu. Realizacja najlepszego projektu zaplanowana jest w październiku 2015 r.

Prace prosimy wysyłać na adres marketing@szkolareklamy.pl w temacie wpisując „konkurs - mural”. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września 2015 roku.

Tak wygląda Ściana w Pawilonach, na której realizowany będzie zwycięski projekt:

Slow Art - konkurs na projekt muralu. Ściana w Pawilonach przeznaczona na realizację zwycięskiego projektu.

Wymiary ściany:

Rysunek techniczny ściany na projekt muralu

Zaprojektuj mural w Pawilonach i wygraj tablet Wacom!

• Aktualnie 4.65/5

Ocena: 4.7/5 (23 głosy)