Specjalna oferta cenowa! Produkcja filmowa i telewizyjna – tylko 100 zł/mc

≡ 03 wrzesień, 2014
Oferta specjalna - produkcja telewizyjna

Wybierając do 30 września 2014 roku specjalizację „Produkcja filmowa i telewizyjna” otrzymasz co miesiąc 250 złotych w zamian za udział w stażu zawodowym (praca w telewizji nie będzie kolidować z nauką). Zdobędziesz bezcenne doświadczenie i umiejętności z zakresu realizacji filmowej a uzyskaną kwotę przeznaczysz na własne wydatki lub zmniejszenie czesnego.

Ucz się i zarabiaj korzystając z możliwości płatnego stażu. Z wyjątkowej oferty możesz skorzystać tylko pomiędzy 5 a 30 września wybierając tryb dzienny. Obowiązuje ona przez cały czterosemestralny okres nauki w WSR.

Staż obejmuje 6 godzin pracy tygodniowo w telewizji internetowej. TV Południe to stacja regionalna, której ramówka tworzona jest przez młodych twórców i dziennikarzy – studentów warszawskich uczelni. Pod okiem doświadczonych operatorów, montażystów, dziennikarzy i producentów stworzysz profesjonalne portfolio już w pierwszym roku nauki.

Dzięki akredytacjom prasowym uzyskasz wstęp na wybrane wydarzenia kulturalne i sportowe, koncerty, maratony, wystawy itp.

Spiesz się. Na zainteresowanych czeka tylko 15 miejsc!

Specjalna oferta cenowa! Produkcja filmowa i telewizyjna – tylko 100 zł/mc